הפעל נגישות

עצמאים וחברות

 

עצמאים

הסיכונים ואי הוודאות המאפיינים את העוסק העצמאי רק מחדדים את הצורך שלך לדאוג לכיסויים ביטוחיים מתאימים, להם אתה עשוי להדרש בעת צרה, או כדי לפרוש ולחיות בכבוד לעת זיקנה.

כיוון שרבים מקרב העצמאים "התפתו" להשקיע את כל הונם בתפעול העסק ולא הפרישו כספים ליום סגריר, קבע המחוקק בחוק את חובת ההפרשה של העצמאים לפנסיה, ואיפשר הטבות מס מיוחדות נוספות לעצמאים המפרישים לקופות חיסכון שונות, כגון קופת גמל, קרן השתלמות וכדומה.

בקרן ביט אנו שמים דגש רב על הסבר ומתן מידע מקיף על סוגי הביטוח השונים המגלמים את מירב ההטבות לעצמאי, ועל ניתוח צרכים מעשי בכפוף ליכולותיך הכספיות.

כמו כן, אנו רואים חשיבות רבה בליווי אישי ומקצועי מתמשך שלך כלקוחו, בצמתים האישיים והעיסקיים של מסלול חייך.

כחלק מתפיסתנו העיסקית, קרן ביט עובדת עם גופי הביטוח המובילים במשק, ומכאן יכולתנו לנתח ולהתאים לך את תוכניות הביטוח המתאימות והכדאיות ביותר, על פי שיקולים מקצועיים בלבד.

 

חברות

בחירת סוכן ביטוח פנסיוני שיוכל לתת שרות ראוי לעובדים שלכם ולכם, צריכה להיעשות בכובד ראש. תפקידו של הסוכן כאן הוא כפול, הן בהענקת שרות אישי ומקצועי לעובדיכם, והן במתן שרות מקצועי ויעיל לאנשי הכספים / כח האדם שלכם.

קרן ביט משלבת את כל היכולות הנדרשות לכך. לרשות לקוחותינו עומד צוות ערכי, מקצועי ומיומן, ותשתית ניהולית ממוחשבת המאפשרת פיקוח ובקרה מתמשכת בסטנדרט הגבוה ביותר.

העובדים זוכים ליחס אישי והכוונה מקצועית בכל הקשור לזכויותיהם וכיסוי צרכיהם הביטוחיים, ומנהלי הכספים / כח האדם זוכים לתמיכה מנהלית המקלה על עבודתם השוטפת ומונעת שיבושים העשויים לפגוע בזכויות העובד.

קרן ביט עובדת עם גופי הביטוח המובילים במשק ומציעה ללקוחותיה מגוון רחב של תכניות פנסיה, גמל והשתלמות, לצד ביטוחי חיים תוכניות חיסכון וביטוחי בריאות. מכאן נובעת היכולת שלנו לנתח עם הלקוח את צרכיו האישיים ולהתאים לו את תוכניות הביטוח המתאימות והכדאיות ביותר, על פי שיקולים מקצועיים בלבד.

 

חיסכון לפנסיה ולמטרות ארוכות טווח אחרות
אפיקי השקעה אלו יכולים לשלב בין מטרות חיסכון לפרישה לבין תכניות חיסכון לצרכים אחרים הנושאות הטבות מס שונות. לכל אפיק השקעה כזה יש יתרונות וחסרונות יחסיים, תלויי מטרה. 
    קופות גמל 
    קרנות השתלמות
    ביטוחי מנהלים 
    קרנות פנסיה  


ביטוחי חיים ובריאות 

ביטוחים אלו נועדו לספק למבוטח הגנות מפני אירועים משני מצב שאינם בשליטתו, ולתת שקט נפשי לו, לבני משפחתו ומוטביו במקרים אלה. כל פוליסת ביטוח בתחום זה דורשת התאמה אישית המתייחסת לנתוני המבוטח ומצב משפחתו, ועדכונים תקופתיים של הכיסוי לאורך מסלול החיים של הלקוח.

    ביטוח למקרה מוות 
    ביטוח אובדן כושר עבודה 
    ביטוח בריאות ומחלות קשות 
    ביטוח סיעודי 
    תאונות אישיות 


חיסכון פיננסי ומימון 

תכניות החיסכון המוצעות כעת על ידי חברות ביטוח ובתי השקעות מהוות חלופה פשוטה וכדאית לפיקדונות בבנקים, הנושאים כיום תשואה מועטה ובעמלות ניהול גבוהות. כמו כן, ניתן לקבל כנגד חסכונות אלו, הלוואות לכל מטרה. היתרונות ללקוח כוללים הקטנת עלויות, שיפור התשואה על הכסף, ושמירה על נזילות הכסף, שלא כמו בפקדונות סגורים. 

    תכניות חיסכון בתנאים משופרים 
    מימון והלוואות כנגד תוכניות חיסכון

 

 

 

  

 

 


כל הזכויות שמורות לקרן ביט סוכנות לביטוח